İZKİTAP Fest-İzmir Kitap Fuarı kitapseverleri ağırlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl Kültürpark’ta açık alanda düzenlenen İzkitapfest-İzmir Kitap Fuarı okuyuculara eski günlerdeki gibi festival havası estiriyor. Yazarlarla bir araya gelen her yaştan İzmirli kitapsever, gün boyu eğlenceli dakikalar yaşıyor.

İZKİTAP Fest-İzmir Kitap Fuarı kitapseverleri ağırlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık iş birliği ile düzenlenen İzkitapfest-İzmir Kitap Fuarı,  beşinci gününde “Çocuk Edebiyatı” ana temasıyla İzmirli kitapseverlere unutulmaz deneyimler yaşatıyor. Açık alanda yapılan en büyük kitap fuarı olma özelliği taşıyan İzmir Kitap Fuarı, saat 10.00-21.00 saatleri arasında 300’e yakın yayınevi, 50’ye yakın sahaf, kurum ve sivil toplum kuruluşunun standının yanı sıra imza günü, söyleşi ve farklı etkinliklere katılma imkânı sağlıyor.
 
Sonbaharda Fuar İzmir'de
Girişlerin ücretsiz olduğu İZKİTAP Fest, 28 Nisan 2024 tarihine kadar 10.00-21.00 saatleri arasında kitapseverleri ağırlamaya devam edecek.
İZKİTAP, sonbaharda ise 26 Ekim-3 Kasım 2024 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenecek ve yine yayınevleri ve edebiyat dünyasının birbirinden değerli isimlerini kitapseverlerle buluşturacak.

  Hibya Haber Ajansı